Marki

B2B

PR

Zamówienia hurtowe online

Kontakt

Kariera

in English

JOSEPH JOSEPH

Marka Joseph Joseph została założona przez dwóch braci: Richarda oraz Antony'ego w 2003 r. i do tej pory stała się jednym

z najbardziej rozpoznawalnych, i najszybciej rozwijających się brandów.

 

 opis, galeria, katalog

WMF

 

Historia marki WMF to ponad 160 lat obecności w świecie designu. Obecnie jest liderem na międzynarodowym rynku w dziedzinie naczyń kuchennych

 

 

opis, galeria, katalog

Kilner  (grupa Rayware)

 

Marka Kilner została założona w 1842 r. w Dewsbury w Anglii przez Johna Kilnera - otwarto tutaj pierwszą fabrykę. Jej początki związane są z produkcją szklanych słoików i butelek, wtedy też powstał kultowy słoik Kilner®.

 

 

 opis, galeria, katalog

MASON CASH  (grupa Rayware)

 

Marka Mason Cash powstała w 1800 r. w Church Gresley w Anglii. Miejsce to nazywane jest sercem angielskiego przemysłu ceramicznego, ponieważ w pobliżu znajdowały się źródła surowców, a położenie sprzyjało sprawnej komunikacji.

 

 opis, galeria, katalog

TYPHOON (grupa RAYWARE)

 

Małe przedsiębiorstwo z prostą filozofią: „wprowadzić azjatyckie produkty do brytyjskich sklepów, dbając, aby dobry produkt nie kosztował zbyt dużo". Takie były początki marki Typhoon.

 

 

 

 opis, galeria, katalog

PRICE and KENSINGTON (grupa RAYWARE)

 

P&K to znana na świecie marka o ponad 100-letniej tradycji. Początki sięgają roku 1896, gdy bracia Price założyli firmę produkującą wyroby ceramiczne i  specjalizującą się
w akcesoriach stołowych oraz czajniczkach.

 

 

opis, galeria, katalog

HEALTHY PLAN BY ANN

 

W obrębie marki HPBA znajdziemy produkty przeznaczone do przenoszenia przygotowanych przez nas posiłków, artykuły których na co dzień używamy w kuchni​, ale także wyjątkowe torby, kubki z motywującymi hasłami.

 

 

 opis, galeria, katalog

BLACK&BLUM

 

Założyciele marki Black+Blum to pasjonaci tworzenia pięknych, oryginalnych wzorów, które są jednocześnie funkcjonalne.

 

 opis, galeria, katalog

ZAK!DESIGNS

 

​Zak!designs – kolorowo i praktycznie! Producent oferuje szeroką gamę artykułów, które wyróżniają się na tle innych radosnymi kolorami. Produkty marki Zak!designs to nie tylko miseczki, szklaneczki ale także urocze patery do ciast, zestawy dziecięce.

 

 opis, galeria, katalog

IRIS

 

Iris to hiszpańska marka, która zaskakuje od wielu lat ciekawymi i niepowtarzalnymi pomysłami. Tym razem prezentuje kolekcje opakowań, torebek na lunch zarówno dla najmłodszych, młodzieży, jak i dorosłych. Ich cechą charakterystyczną jest izolacyjna warstwa, która sprawia, że jedzenie zabierane np. do pracy pozostanie na dłużej świeże.

 

opis, galeria, katalog

LEGNOART

 

Legnoart to firma założona w 1946 roku z siedzibą w Omegna, nad brzegiem pięknego jeziora Orta, w północno-zachodnich Włoszech. Obecnie jest reprezentowana w ponad 50 krajach na terenie całego świata.

 

opis, galeria, katalog

LEONARDO

 

To główna marka firmy Glaskoch znana na całym świecie od 150 lat

z produkcji wyrobów ze szkła. W ofercie znajduje się szeroki wybór szklanek, kieliszków, misek, dzbanków, a wszystko to z klasycznego szkła.

 

opis, galeria, katalog

PAVONI

 

Marka Pavoni to włoski producent silikonowych akcesoriów kuchennych najwyższej jakości. Oferuje szeroki wybór form do pieczenia ciast i muffinków, przygotowania czekoladek

 

opis, galeria, katalog

SKEEPSHULT

 

Firma SKEPPSHULT jest synonimem skandynawskiego designu, szwedzkiej jakości i pięknej formy. Godnym podkreślenia jest fakt, iż cały proces produkcyjny począwszy od projektu, a skończywszy na opakowaniu odbywa się wyłącznie w Szwecji.

 

opis, galeria, katalog

COOL GEAR

 

Cool Gear to amerykańska marka stawiająca sobie za cel walkę z jednorazowymi plastikowymi butelkami i kubkami na napoje. Jej topowym produktem jest zestaw PURE składający się z butelki z wymiennym filtrem węglowym, oraz żelowym wkładem chłodzącym.

 

opis, galeria, katalog

DROSSELMEYER

 

Dziadek do orzechów szwedzkiej firmy Drosselmeyer to zupełnie nowa jakość produktu. Niepowtarzalny projekt i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że produkt jest unikalny na rynku oraz znacznie wyprzedza konkurencję.

 

opis, galeria, katalog