Marki

B2B

PR

Zamówienia hurtowe online

Kontakt

Kariera

in English

04.10.2018

Firma B3 na targach Warsaw Home Expo w Nadarzynie

Na początku października braliśmy udział w międzynarodowych targach Warsaw Home Expo w Nadarzynie. Jest to doskonała okazja do prezentacji produktów światowych marek, dlatego w tym roku główny akcent położyliśmy na ekspozycje marek WMF oraz Umbra. Naszym celem było zapoznanie klientów z szerszą ofertą wspomnianych brandów oraz zaprezentowanie nowości. Targi w Nadarzynie to doskonała okazja do rozmów biznesowych oraz wymiany opinii na temat produktów, oferty i nowości. Tym z Państwa, którzy spotkali się z nami bardzo dziękujemy za mile spędzony czas. Czekamy na kolejną edycję targów!

14.02.2018

Firma B3 na Targach Ambiente 2018

W dniach 8-12.02 br. byliśmy obecni na kolejnej edycji targów Ambiente we Frankfurcie, czyli Międzynarodowych Targów Dóbr Konsumpcyjnych pod hasłem "Tradycja spotyka innowację".

Wystawcy prezentowali najnowsze produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów, a także dekoracje oraz upominki.

To również targi, które dają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami ze świata artykułów gospodarstwa domowego oraz do spotkań z partnerami handlowymi.

Zaowocowały one nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych, a także inspirującymi rozmowami o nowinkach z branży.

09.10.2017

II edycja Targów wyposażenia Wnętrz

W  dniach 6-8.10.2017  zaprezentowaliśmy naszą bogatą ofertę produktową na II edycji Targów wyposażenia Wnętrz. Po I edycji, ze względu na duże zainteresowanie, powiększyliśmy 3- krotnie naszą powierzchnię wystawienniczą.

 

Na  naszym stoisku znalazły się produkty sztandarowych marek :

WMF, Joseph&Joseph, Black&Blum, Mason Cash , Kilner,  Drosselmeyer, Healthy Plan by Ann, Skeephult,  Zak!Desings,  Typhoon,  Prise&Kensington,  Skeepshult

 

Było to również miejsce spotkań biznesowych jak również bardzo miłych rozmów z odwiedzającymi nasze stoisko Klientami .

Do zobaczenia na kolejnej edycji, która odbędzie się   w terminie 04-07.10.2018 r -  jak zwykle postaramy się Państwa zaskoczyć

24.02.2016

Firma B3 na targach Ambiente!

Jak co roku firma B3 odwiedziła największe na świecie Targi Ambiente​ mające miesjce​ we Frankfurcie. ​P​odczas ​tego wydarzenia prezentowane są najnowsze produkty do dekoracji i wyposażenia domów oraz ogrodów​ najbardziej liczących się producentów z całego świata.

Ambiente to zawsze doskonałe miejsce do spotkań z naszymi partnerami. Mieliśmy o​k​azję porozmawiać z każdym z naszych partnerów o najnowszych trendach, o nadchodzących nowych produktach itp. Spotkania te zaowocowały m. in. zdobyciem cennych kontaktów i porad, przydatnych podczas dystrybucji marek​ których jesteśmy przedstawicielem​ na rynku polskim.

18.02.2016

Kolorowa porcelana w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie

Firma B3 przekazała​ do Przedszkola Samorządowego nr 9 w Bełchatowie kilka kompletów naczyń porcelanowych dla dzieci marki Auerhahn​ oraz WMF​. ​Jesteśmy przekonani, że kolorowe postacie

z bajek, które maluchy zobaczą na swoich talerzykach pozwolą im cieszyć się każdym dniem.

Od władz placówki i wychowanków otrzymaliśmy ​piękne podziękowania.

 

 

 

kliknij by powiększyć

19.05.2014

Firma B3 na Targach Szkła, Ceramiki, Artykułów do wyposażenia kuchni i Wystroju wnętrz

W dniach 12-15 maja firma B3 po raz kolejny zaprezentowała się na Targach Szkła, Ceramiki, Artykułów do wyposażenia kuchni i Wystroju wnętrz. Na naszym stoisku pojawiły się produkty marek: Iris, Pavoni, Auerhahn, Cool Gear oraz dziadki do orzechów Drosselmeyer. Uwagę zwiedzających zwróciła także maszyna wielofunkcyjna Ankarsrum Original, w której można np. przygotować ciasto na chleb. Jednak największą popularnością cieszyła się marka Joseph Joseph, którą mieliśmy przyjemność zaprezentować jako oficjalny dystrybutor po raz pierwszy na targach. Przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, aby w jak największym stopniu zwiększyć świadomość brandu i umożliwić zwiedzającym obejrzenie produktów. Celem uczestnictwa w targach była także prezentacja mebli i stendów Joseph Joseph, a także mini case study z zakresu aranżacji przestrzeni sklepowych tymi produktami. Przegląd cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że nieocenionym było wsparcie merytoryczne przedstawiciela marki Joseph Joseph - Samuela Bossarda, który zaszczycił nas swoją obecnością podczas obecnej edycji targów.

 

 

kliknij by powiększyć

21.03.2014

Porcelana Auerhahn w Powiatowej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie

 

Firma B3 przekazała Powiatowej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie kilka kompletów naczyń porcelanowych dla dzieci marki Auerhahn. Mamy nadzieję, że kolorowe postacie z bajek, które maluchy zobaczą na swoich talerzykach pozwolą im cieszyć się każdym dniem. Od władz placówki i wychowanków otrzymaliśmy poniższe podziękowania:

Targi Ambiente we Frankfurcie to największe targi na świecie, podczas których prezentowane są najnowsze produkty do dekoracji i wyposażenia domów oraz ogrodów. Dla wygody zarówno wystawców, jak i zwiedzających podzielono je na tematyczne działy:

 

Dining: dekoracje i nakrycia stołowe,

Giving: prezenty i upominki,

Living: wyposażenie wnętrz.

Ambiente są doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych, a także spotkań biznesowych z partnerami, dlatego firmy B3 nie mogło na nich zabraknąć. Spotkaliśmy się z naszymi partnerami z Europy - właścicielami i przedstawicielami marek Joseph Joseph, Auerhahn, Legnoart, Skeppshult Iris oraz Pavoni. Spotkania te zaowocowały poznaniem m. in. nowości proponowanych przez producentów oraz zdobyciem cennych kontaktów i porad, przydatnych podczas dystrybucji tych marek na rynku polskim.

24.02.2014

Firma B3 na targach Ambiente 2014

 

 

Targi Szkła, ceramiki, artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz to największe targi tych branż w Polsce, uznane także za granicą.

W roku odbywają się dwie edycje: wiosenna i jesienna, które gromadzą stale powiększającą się liczbę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Uczestnicy cenią je za możliwość poznania nowych marek wkraczających na rynek polski oraz możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi kontrahentami, którymi są dyrektorzy hurtowni, sklepów czy salonów meblowych. Targi są także okazją do nawiązania kontaktów międzynarodowych: odwiedzają je osoby z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, innych krajów Europy, a także z Chicago.

 

Producenci i dystrybutorzy wystawiają swoje produkty w jednej z kategorii:

 

Kreacja stołu.

Wyposażenie kuchni.

Dekoracja wnętrz, tarasów i ogrodów.

Upominki i prezenty.

23.09.2013

Firma B3 na targach w Serocku i Zakopanem