Iris to hiszpańska marka, która zaskakuje od wielu lat ciekawymi i niepowtarzalnymi pomysłami. Tym razem prezentuje kolekcje opakowań, torebek na lunch zarówno dla najmłodszych, młodzieży, jak i dorosłych. Ich cechą charakterystyczną jest izolacyjna warstwa, która sprawia, że jedzenie zabierane np. do pracy pozostanie na dłużej świeże. Pomysłowe produkty marki IRIS to kolejny krok przeciw foliowym opakowaniom tak często i niepotrzebnie używanymi na co dzień.

Kolekcja dla dzieci to przede wszystkim ciekawe kolory i formy. Począwszy od opakowań na kanapkę poprzez torebki na lunch, a skończywszy na plecaczkach. Cała oferta dziecięca przykuwa uwagę ciekawą kolorystyką i różnorodnymi wzorami. Dla każdego malucha znajdziemy coś wyjątkowego. Dla młodzieży IRIS proponuje opakowania na kanapkę, które można zabrać zarówno na zajęcia szkolne, jak i na wycieczkę. Stonowane kolory i minimalistyczne wzory to cechy określające opakowania dla nastolatków.

Prawdziwą niespodzianką jest linia dedykowana Paniom i Panom. Lunch Bagi oferowane przez markę IRIS to prawdziwe perełki wśród dotychczasowej oferty. Eleganckie torebki są idealną alternatywą dla plastikowych, standardowych opakowań, jakie do tej pory oferowano. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki IRIS.